fbpx

Çay Kazanı

Çay kazanı kullanım alanları ve çeşitlerine göre fazlası ile değişkenlik gösteren ve satıcı sayısı yerleri gibi etmenler ile fiyat dalgalanması çok fazla olan bir ürün tipidir.Çay kazanı fiyatları ürünün boyutu, demlik sayısı, dış deseni , elektrikli veya gazlı olması gibi etmenlere göre kendi içerisinde ayrılmaktadır.Aşağıda fiyatı belirtilen en çok satan çay kazanı modeli olan üç demlikli bakır çay kazanı dır.

Ürünün elektrikli çay kazanı modeli bulunmaktadır.Elektrikli çay kazanı fiyatı gazlı ürüne göre daha uygundur.Cafe kahvehane kıraathane imalathaneler gibi yerler için üç demlikli çay ocağı kazanı uygundur.

Tüketim ve durumunuza göre demlik sayısı arttırılabilir.Doğru seçim yapmak için bizden çay kazanı yardımı alabilirsiniz.Büyük bir ürün almak size gaz ve elektrik konusunda zarar veya küçük bir ürün almak ise size yetersiz gelmesi durumunda rezistans sorunları veya soğuk su ile kalma gibi durumlar yaşatabilir.En iyi çay kazanı Maraton Çay Kazanları ile mümkündür.

ÇAY KAZANLARI NEREDEN ALINIR ÇAY KAZANI HEPSİBURADA GİTTİGİDİYOR N11 TRENDYOLDAN ALINIR MI ? ÇAY KAZANI FİYATLARI NEDEN FARKLI OTOMATİK ÇAY KAZANI ELEKTRİKLİ ÇAY OCAĞI OLUR MU ?

Çay ocağı kazanları için önerimiz üreticiden almanızdır.Online satış platformu olan hepsiburada gittigidiyor n11 çay kazanı fiyatları %12 gibi komisyon farkı ile satıştadır ancak bazı durumda sağlayıcılar komisyon ve ekstra indirim ile satış yapabiliyor bu gibi durumlarda fırsat yakalanarak işlem yapılabilir fakat burada ki önerimizi satıcının direkt firma olmasına dikkat etmeniz olacaktır.Çay kazanı elektrikli seçimi için platformlar tercih edilebilir gazlı seçimlerinde firma önerimiz olacaktır.Fiyat farkı oluşan ürünlerde kullanılan iç haznenin kalitesi fiyatı çok fazla etkilemektedir.İmalatçıdan daha uyguna satış yapabilen ara satıcılar fiyatta size yarar getirirken kullanımda size zarar ve 2-3 ay bandında delinme,çatlama gaz kaçağı gibi sorunlar üretebilir ve teknik destek alamayabilirsiniz.

Ürün araması yaparken endüstriyel çay makinesi veya sanayi tipi çay makinesi yerine ürünün demlik sayısı ve sonuna çay kazanı eklentisi ile daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Elektrikli tüplü çay kazanı yada elektrikli doğalgazlı çay kazanı ürünler yalnız elektrikli çay ocağı ürününe göre daha yüksek fiyatlıdır.Aşağıda görseli olan ürünler elektrikli tüplü-doğalgazlı çay kazanı ve elektrikli iki ürün için örnektir.

Ürünlerde gördüğünüz üzere kahve yapma bölümü ve ocak sistemi iki üründe birbirinden ayrılmaktadır.Aşağıda bulunan tüm ürünler elektrikli tüplü çay kazanları ve elektrikli doğalgazlı çay ocakları dır.Doğalgazlı çay kazanı tüplü çay kazanına,tüplü çay kazanı ise doğalgazlı çay kazanı na dönüştürülebilir.Elektrik istenmemesi durumunda iptal edilebilir.Tam otomatik çay kazanı elektrikli ve gazlı olur.

Yalnız elektrikli çay kazanları için tıklayınız.Elektrikli çay ocakları ocaksız, çift rezistanslı gibi imalat yapılabilir.

DEMLİKLİ ÇAY KAZANLARI KAÇ DEMLİKLİ ÇAY OCAĞI KAZANI OLUR İKİ DEMLİKLİ ÜÇ DEMLİKLİ ÇAY KAZANLARI DAHA SONRA BÜYÜTÜLÜR MÜ ?

En çok tercih edilen ürünlerden olan iki demlikli çay kazanı iki gözlü çay ocağı tipidir.Ürün daha sonra demlik büyütme işlemi yapılamaz.Bu sebeple çay kazanı seçerken doğru ürünü temin etmeliyiz.En fazla çay kazanı çeşit firmamızda bulunmaktadır.Aşağıda ürünler demlik sayısına göre sıralanırken tip görüntü ile de ayrılmaktadır.Bakır çay kazanı fiyatları diğer ürün tipine göre biraz daha yüksektir ancak değer kaybı yaşamayan nadir ürünlerden biridr.

Özetle çay kazanı kesinlikle servis durumu sorgulanarak ve doğru ürün yönlendirmesi ile alınması gereken bir üründür.Sizde çay kazanı için Maraton ailesine katılabilirsiniz.Çay ocağı kazanı seçiminde size yardımcı olacağız.

Hemen Arayın